Barefoot | barefoot dospelí | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Froddo Barefoot – kožené celoročky jar 2022, recenzia

  • šírka nôh: užšie až stredne široké
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: úzke až širšie

Medzi novinkami Froddo Barefoot na rok 2022 sú aj kožené celoročky pre dospelých, dostupné od do veľkosti 42. Recenzia sa týka farby Red vo veľkosti 38. Celú ponuku značky Froddo nájdete v littlefeet.sk

feelgrounds

Prevedenie

Zvršok je kombináciou kože a vodoodpudivej textílie. Značka Froddo používa farbenie bez chrómu. Pozrite si tiež video. Pre zachovanie vzhľadu a vlastností nezabúdajte na pravidelnú impregnáciu.

Vnútro aj vyberateľné stielky sú kožené. Po obvode otvoru je polstovanie.

Päta je spevnená, v hornej časti je mäkšia, polstrovaná.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je rovnaká ako na ostatných modeloch Froddo Barefoot. Po obvode je vyvýšená a prešitá. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú vhodné aj na mierne plutvičky. 

Ako Froddo Barefoot sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38  252×88-92mm, čo sedí s tabuľkou littlefeet.sk. Šírka závisí priamo od obvodu prstových kĺbov. Froddo Barefoot sedia na užšie až normálne široké nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok a na užšie až mierne širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne priehlavky, užšie členky. Na šírku mi boli samozrejme úzke, sedia na užšie nohy. Šnúrkami sa dajú pekne dotiahnuť a prispôsobiť.

Froddo Barefoot sú ideálne na prechodné obdobie, sedia na užšie až stredne široké nohy. V ponuke je viacero farebných prevedení, ktoré sa ľahko kombinujú s rôznym oblečením.


Similar Posts