Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie

bLifestyle Racoon, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: úzke až normálne

bLifestyle Racoon sú novinkou jesene 2021. Sú to vyššie celoročné topánky, ktoré sedia na užšie až stredne široké nohy. V tejto recenzii sa pozrieme na veľkosť 33. Recenzia vznikla vďaka dlhodobej spolupráci s Nožičkovo, kde bLifestyle nájdete aj v ďalších prevedeniach.

Prevedenie

Zvršok je kožený, bLifestyle patria medzi tie kvalitnejšie značky a prevedenie je prepracované. K udržaniu zvršku v dobrom stave a vodoodolnosti dopomôže vhodná a pravidelná impregnácia. Pozrite si tiež video.

Zapínajú sa na dva suché zipsy, vrchný je uchytený o jazyk cez kožené očko. Vnútro je kožené, tiež vyberateľné stielky. Po obvode otvoru je mäkké polstrovanie.

Päta nie je tvrdá, je jemne spevnená a drží si tvar. bLifestyle patria medzi značky s užšou pätou. Nechýba ani typický výkroj v zadnej časti, pre prirodzený pohyb nôh počas rôznych aktivít.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je po celom obvode topánok vytiahnutá vyššie, od nova je krásne ohybná. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom. Sedia aj na mierne plutvičky.  

Ako bLifestyle Racoon sedia?

Vnútorné rozmery bLifestyle Racoon vo veľkosti 33  220×75-78mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. bLifestyle sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až mierne vyšší priehlavok. Dotiahnete ich aj na užšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s úzkymi členkami a nižšími priehlavkami. bLifestyle sa dali pekne dotiahnuť, v prípade potreby väčšieho stiahnutia je možné vrchý suchý zips vybrať z očka na jazyku.

bLifestyle nosia všetky moje deti, sú to kvalitné topánky, ktoré vydržia veľa a vyzerajú dobre aj na konci sezóny.


Similar Posts