detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Sole Runner Pan, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až normálne

Sole Runner Pan je zateplený model vhodný na prechodné obdobie a miernu zimu. Recenzia sa týka veľkosti 32. Vyrábajú sa od veľkosti 25 do 35. Za poskytnutie topánok na recenziu ďakujem obchodu SOJKAshop, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach.

Prevedenie

Zvršok je vyrobený z mäkkej kozľacej kože, ktorá má vode odpudivú úpravu. Obvod topánok, päta a špička sú chránené pred okopaním čiernym prúžkom.

Po obvode vnútra aj zospodu jazyka sú zateplené flisom z mikrovlákna. Viažu sa šnúrkami alebo môžete použiť brzdičku, ktorá je súčasťou balenia. Niekomu môže vyhovovať vymeniť šnúrky za gumičky s brzdičkou. Jazyk nie je po bokoch prišitý, vďaka čomu sa lepšie obúvajú. Pozrite si aj video prevedenia. Hmotnosť jednej topánky je 160g bez stielky, so stielkou 166g.

Súčasťou sú aj vyberateľné flisové stielky hrubé 2mm, ktorými si môžete regulovať zateplenie topánok. V oblasti päty majú nalepenú penovú vrstvu hrubú 3mm v nezaťaženom stave. Túto vrstvu viete jednoducho odlepiť.

Okolo členku a za pätou sú polstrované a príjemne mäkké. Päta je len jemnučko spevnená čiernym pásikom, no stále je mäkká, nemajú všitý opätok.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka má hrúbku 6mm, je „non-marking“, čiže na podlahe neostávajú čierne šmuhy. Oproti modelu Puck je hrubšia kvôli podlepeniu platňou. Po obvode sú prešité. Drop je nulový, podrážka je pod pätou a špičkou rovnako hrubá.

Tvar špičky je vhodný pre dominantné palce. Ohybnosť podrážky je spočiatku horšia kvôli podlepeniu podrážky platňou, nosením však zmäkne. Pozrite si aj video ohybnosti. 

Ako Sole Runner Pan sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 32 je 208mm, vnútorná šírka je 81mm, čo sedí s rozmerom SOJKAshop.  Pri nohách s malým obvodom prstových kĺbov sa ešte prispôsobia do šírky.

Sole Runner Pan sú vhodné na normálne široké a širšie nohy, nízky až normálne vysoký priehlavok , sedia aj na užšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Nižšie na fotkách sú Sole Runner obuté na nohách s nízkymi priehlavkami a úzkymi členkami


Similar Posts