Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Pegres s novým typom podrážky, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až normálne

Jeseň 2021 je bohatá na barefoot novinky a medzi nimi je aj model Pegres s novým typom podrážky. Sú veľmi podobné pôvodnému modelu. V recenzii sú v čiernej farbe vo veľkosti 29. Mám ich z maxatko.sk kde ich nájdete v ponuke.

feelgrounds

Prevedenie

Zvršok je kožený, pre zachovanie vlastností a pekného vzhľadu nezabúdajte na pravidelnú impregnáciu. Pozrite si tiež video.

Nové Pegres sa zapínajú na suchý zips a majú tiež gumičkové šnúrky. V balení sa nachádzajú aj klasické šnúrky.

Vnútro je kožené, stielky sú vyberateľné, rovnaké ako na predošlom modeli. Po obvode je polstrovanie. Päta je jemne spevnená, nechýba uško na praktické obúvanie.

Nová podrážka

Novinkou je podrážka, ktorá je po celom obvode vytiahnutá vyššie a navyše je aj prešitá. Má vzorku a od nova je krásne ohybná. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky  je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú ideálne na  plutvičky. 

Ako Pegres sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 29 sú 184x74mm, do šírky sa ešte prispôsobia, pre výber vhodnej veľkosti pozrite tabuľku maxatko.sk.

Pegres sedia na normálne a široké nôžky, nižší až mierne vyšší priehlavok, aj na užšie členky. Ak si nie ste istí výberom obuvi, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s užšími členkami a nižšími priehlavkami.

Pegres s novou podrážkou sú vďaka tejto zmene viac odolné voči vlhkosti a okopaniu.


Similar Posts