Capačky Footstep, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až širšie

Capačky sú vyhľadávané pri prvých krokoch detičiek. Využitie nájdu aj pri starších deťoch, či už von alebo na návštevy, do herničiek. V tejto recenzii vám predstavím veselé capačky značky Footstep, ktoré sa vyrábajú v piatich veľkostiach, od 0-6 mesiacov po veľkosť 2-3 roky. Ponuku capačiek Footstep nájdete vo viacerých farbách a dizajnoch v e-shope capacky.sk, ktorý mi ich poskytol na recenziu. Recenzované capačky sú veľkosti 6-12mes., 18-24mes. a 2-3 roky.

Capačky sú kožené, majú rôzne aplikácie, ktoré sú kvalitne vyšité. Na vonkajšej strane v oblasti členku je štítok s logom. 

Capačky prišli v praktickom uzatvárateľnom vrecúšku.

Okolo členku majú gumičku, ktorá je dostatočne pružná, obúvajú sa naozaj veľmi jednoducho.

Predný diel je z vnútornej strany podšitý textíliou. Zvyšné časti nie sú podšité.

Podrážka je jednovrstvová, z brúsenej kože, sú vhodné teda aj ako prezuvky. Tvar špičky je na fotkách trochu skreslený, v reáli nie sú okrúhle.  Pekne sa  však prispôsobia nohám. Nižšie v recenzii nájdete aj porovnanie s inými značkami capačiek.

Vnútorné rozmery sú: (6-12mes.) 124x60mm, (18-24mes.) 143x69mm, (2-3r.) 153x70mm. Namerané rozmery sú vnútorné rozmery, nejde o rozmery podrážky zvonku. Tento spôsob merania nie je relevantný. 

Pri výbere capačiek môžete brať do úvahy väčší nadmerok do dĺžky, kľudne aj 1,2-1,4cm, pretože nohu posúva gumička trochu dopredu. Vnútorná šírka závisí od obvodu prstových kĺbov (OPK). Nôžky bacuľatejšie, s väčším OPK budú mať k dispozícii menšiu šírku a opačne.

Capačky Footstep sú vhodné na normálne aj širšie nôžky. Čím sú nôžky bacuľatejšie, tým viac šírky spotrebujú. Sedia aj na užšie členky,gumička sa pekne prispôsobí. Dieťatku s úzkymi pätami môže vzniknúť okolo päty prázdny priestor.

Na fotkách je dieťa s užšími nôžkami, má nízke priehlavky  úzke členky.

porovnanie s Lait et Miel

porovnanie s Liliputi

porovnanie s Tap Tapi

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

beda-mauro

Beda Mauro, recenzia

šírka nôh: normálne a široké priehlavok: normálny a vysoký členky: užšie až širšie V tejto kratšej recenzii sa pozrieme na známu českú značku Beda, model Mauro. Ide

turisticke-decathlon

Turistické topánky z Decathlonu

Včera som bola testovať moje turistické topánky z Decathlonu, ktoré budem využívať na náročnejšie túry. Na menej náročné túry nosím barefoot tenisky Merrell. Na tieto

groundies-amsterdam

Groundies Amsterdam, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až širšie Na webe chýbajú recenzie pánskych topánok vo väčších číslach, preto to idem aspoň