Barefoot | barefoot papuče | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Gecko ponožky, ideálne na obdobie štvornožkovania a prvé kroky, recenzia

Gecko ponožky podľa môjho názoru zaplnili dieru na trhu. V období štvornožkovania a prvých krokov rodičia riešia, čo dať na nôžky svojim drobcom. Klasické ponožky sa zosúvajú alebo sa v nich šmýka. Samozrejme, z hľadiska vývoja a vnímania povrchu, je najlepšie byť detičkám naboso. Ale poznáte to, obavy z chladu, prípadne starosti babičky, že bábo prechladne alebo jednoducho hľadáte niečo do kočíka, do nosiča na nôžky. Na tento účel sú Gecko ponožky ideálne a vďaka spolupráci vám ich môžem predstaviť. Celú ponuku nájdete na geckoeco.cz, aktuálne sú v ponuke aj polodupačky a tepláčky. Ponožky testoval malý tester, ktorý je čerstvý chodec a ešte strieda štvornožkovanie s chôdzou.

be-lenka-jar-2023

Materiál a prevedenie

Gecko ponožky slúžia na používanie v interiéri, bez obuvi. Sú vyrobené z GOTS biobavlny, ktorá je vďaka pridanému elastanu príjemná a ideálna pre detské nôžky. Spĺňajú certifikáciu The STANDARD 100 by OEKO-TEX® a výroba je v súlade s ISO 9001. Rubová strana je tiež príjemná a netlačí. Pozrite si aj video.

Ponožky majú pohodlný lem, ktorý môžete zložiť jeden alebo dvakrát, podľa potreby. Lem je elastický, neotlačí ani bacuľaté lýtka.

Priestor na prácu prstov a protišmykový grip

Ponožky sú ekologické, vrátane protišmykových vzorov na báze prírodného silikónu ULTRA GRIP Anti Skid Solution® – 3D grip. Vďaka gripu sa v nich bábätkám nebude šmýkať. Protišmykový vzor sa nachádza na celej ploche chodidla a tiež na vrchu, v oblasti prstov. Umožňuje bezpečný prechod zo štvornožkovania do stoja a chôdze.

Špička ponožiek je dostatočne široká a má anatomický tvar. Detské pršteky tak môžu bez obmedzení pracovať.

Starostlivosť

Ponožky je vhodné prať pri 30°C obrátené naruby, bez aviváže, ideálne v ekologickom pracom géli. Nesušiť v sušičke a žehliť len časti bez protišmykových vzorov. Viac informácií u výrobcu.

Veľkosti Gecko ponožiek

Gecko ponožky sú v troch veľkostiach: veľ. 22=13cm, 23=14cm a 24=15cm. Sú dostatočné elastické a široké pre prácu detských prštekov.

Testovanie

Malý tester je čerstvý chodec, ktorý ešte strieda fázu štvornožkovania so stojom a prvými krokmi. Veľkosť ponožiek má 23. Na dĺžku sú ešte trochu veľké. Mamička si pochvaľovala protišmykový grip a priestor na pršteky. Pružný lem nôžky neotláčal a celkové prevedenie je veľmi príjemné. Nižšie je pár fotiek z testovania a video.

Gecko ponožky sú ideálnou voľbou ak potrebujete detičkám zatepliť nôžky doma, v nosiči alebo kočíku. Vďaka protišmyku budú môcť bezpečne trénovať stoj a chôdzu. Elastický lem sa pekne prispôsobí, nôžky neotláča a široká špička umožňuje prštekom pracovať.


Similar Posts