Barefoot | barefoot dospelí | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Pegres barefoot tenisky, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až stredne vysoký
  • členky: užšie až normálne

Česká značka Pegres vyrába okrem klasických aj barefoot modely pre deti a dospelých. Recenzie na Pegres. Tento rok sa objavili novinky Pegres barefoot tenisky. Tenisky sú dva druhy – jedny sieťované do veľkosti 40 a druhé dierkované do veľkosti 34. V tejto recenzii sú sieťované vo veľkosti 32, dierkované vo veľkosti 23 a 32. Topánky mi na recenziu požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach. 

Prevedenie

Sieťované tenisky sa vyrábajú v čiernej a lososovej farbe, zvršok je kombinácia kože a priedušnej textílie – sieťoviny. „Dierkované“ tenisky sa vyrábajú v modrej a ružovej farbe, zvršok je kombinácia kože a textílie. Tenisky môžete naimpregnovať sprejom. Otvor tenisiek je elastický a prispôsobivý. Po celom obvode tenisiek je ochranný pásik. Pozrite si aj video.

Sieťované tenisky sa dotiahnu gumičkou s brzdičkou, dierkované majú suchý zips. Vnútro je textilné, sieťované tenisky majú pätovú časť zvnútra koženú. Vyberateľné stielky sú tenké a ohybné. Päta nie je spevnená tvrdým opätkom a nosenie je pohodlné.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je krásne ohybná už od nova, celkovo sú tenisky veľmi mäkké a ohybné. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Tenisky sú ideálne na nôžky plutvičky.

Ako Pegres barefoot tenisky sedia?

Vnútorné rozmery dierkovaných tenisiek vo veľkosti 23  146x63mm, vo veľkosti 32 – 206x81mm. Sieťované tenisky vo veľkosti 32 majú 206x83mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Sedia na normálne široké a široké nohy, nižší až stredne vysoký priehlavokužšie až a normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú tenisky obuté na stredne širokých nohách s užšími členkami a nižšími priehlavkami. Dali sa pekne prispôsobiť a krásne sedia na nôžky plutvičky.


Similar Posts