detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Pegres barefoot sandále, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až stredne vysoký
  • členky: užšie až normálne

Od českej značky Pegres nájdete v ponuke barefoot modely pre dospelých a pre deti. Recenzie na Pegres. Dnes sa pozrieme bližšie na Pegres barefoot sandále s novým tvarom špičky. V recenzii sú vo veľkosti 32. Sandále mi na recenziu požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach. 

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Sandále sú kožené, ladia s celou novou kolekciou Pegres. Vďaka otvorom sú vzdušné a okraje sandál zabránia kamienkom „naskákať“ dnu. Celé prevedenie je prepracované, ako sme pri značke Pegres zvyknutí. Pozrite si aj video.

Sandále sa zapínajú remienkom so suchým zipsom. Vnútro je kožené a vyberateľné stielky sú tenké a ohybné. Po obvode sú polstrované. Päta si drží tvar, no nie je spevnená tvrdým opätkom a nosenie je tak pohodlné.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je krásne ohybná, ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je ideálny pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sandále sedia krásne na nôžky plutvičky.

Ako Pegres sandále sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 32 204x81mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Sandále sedia na normálne široké a široké nohy, nižší až stredne vysoký priehlavokužšie až a normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú sandále obuté na stredne širokých nohách s užšími členkami a nižšími priehlavkami.

Pegres sú ideálnou voľbou na nôžky plutvičky, teda užšie v oblasti päty a širšie v prstoch. Poskytujú prstom priestor na prácu, sú vzdušné a zároveň boky sandál bránia vniknutiu kamienkov. Dodávajú sa spolu s praktickým plátenným vrecúškom.


Similar Posts