barefoot dospelí

Beda dámske balerínky, recenzia

Beda dámske balerínky sa vyrábajú vo viacerých zaujímavých farbách, od veľkosti 37 do 43. Recenzia sa týka béžovej farby veľkosti 38. Za poskytnutie topánok na recenziu ďakujem Nožičkovo, kde ich nájdete aj v ostatných veľkostiach.

Prevedenie

Zvršok je zo sieťoviny, ktorá však nie je kvôli podšitiu veľmi priedušná. Stielka je tiež hrubšia, preto ich na horúce dni neodporúčam. Naopak, ideálne budú na jar či jeseň.

Po obvode je lemovacia gumička, vďaka ktorej sa pekne prispôsobia na nohy. Balerínky sú príjemne mäkké a ohybné, pozrite si aj video prevedenia. 

Podrážka a ohybnosť

Podrážka má štvorčekovú vzorku, je ľahko ohybná do všetkých smerov, pozrite si aj video ohybnosti. Drop je nulový, čiže podrážka je rovnako hrubá pod pätou aj pod špičkou, okolo 5mm. Tvar špičky je vhodný aj pre dominantné palce.

Ako Beda dámske balerínky sedia?

Vnútorné rozmery sú približne 250x97mm (bez roziahnutia do šírky). Vďaka sieťovine sa do šírky prispôsobia.

Beda dámske balerínky sedia ideálne na normálne a šioké nohy. Sú vhodné aj na nohy plutvy (úzke päty a široké pod prstami), po stranách sa môžu v tomto prípade trochu odchyľovať, ale je to len estetická záležitosť. Znesú aj vysoký priehlavok a celkovo „bacuľaté“ nohy. Vďaka sieťovine pôsobia ako „hybridné“.

Nohy na fotkách majú rozmer 24×9,5cm, priehlavok aj obvod prstových kĺbov je normálny, päty sú užšie.


Similar Posts