Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Mukishoes Chelsea Cork, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: užšie až normálne

Mukishoes Chelsea Cork pochádzajú z dielne portugalskej značky. Čižmičky na štýl „Chelsea“ sú štýlovým doplnkom moderného outfitu. Táto recenzia sa týka veľkosti 38. Celú ponuku Mukishoes nájdete v nozickovo.sk

wildling-leto

Prevedenie

Ako už z názvu vyplýva, zvršok čižmičiek je z korku. Celé prevedenie je „vegánske“. Pozrite si tiež video. Značka Mukishoes sa zameriava na použité materiály a kladie dôraz na ekológiu.

Vnútro je textilné. Po bokoch sú časti z gumy pre ľahšie obúvanie. V zadnej časti sa nachádza praktické putko.

Päta nie je spevnená tvrdým opätkom, jej ohybnosť je zachytená vo videu.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka z prírodného kaučuku má typickú vzorku pre Mukishoes a je po celom obvode vytiahnutá vyššie a ešte prešitá. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. Ohybnosť je výborná už od nova do všetkých smerov, pozrite si aj video ohybnosti.  

Tvar špičky je vhodný pre dominantné (najdlhšie) palce, tiež na nohy s druhým prstom dlhším ako palec.

Ako Mukishoes Chelsea Cork sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38  247×90mm, čo sedí s tabuľkou nozickovo.sk. Šírka je prispôsobivá, priamo závisí od obvodu prstových kĺbov. Mukishoes Chelsea Cork sedia na užšie až normálne široké nohy, na nižší až normálny priehlavok a na užšie až normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby poradenstva.

Na fotkách nižšie sú nohy s normálnymi priehlavkami, užšími členkami. Mukishoes Chelsea Cork sú veľmi pohodlné, majú prispôsobivý zvršok a vyzerajú štýlovo.


Similar Posts