Barefoot | barefoot dospelí | detské barefoot | Recenzie

Feelgrounds Original Luxe, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Feelgrounds Original Luxe sú vydarenou novinkou 2021, sú vegánske, ako aj ostatné modely tejto značky. V tejto recenzii vám bližšie predstavím farbu All Black vo veľkosti 38. Feelgrounds sa kupujú priamo od výrobcu feelgrounds.com (dodanie je rýchle) a v ponuke sú modely Droptop, Original, Highrise, Seaside a zimné Patrol od veľkosti 35 do 49. Pozrite si aj recenzie na Feelgrounds. 

feelgrounds

Prevedenie

Original Luxe sú vegan, zvršok je vyrobený z vegan kože. Feelgrounds kladie dôraz na použité materiály a ekológiu. v ponuke je viacero prevedení tohto modelu, pozrite si tiež video prevedenia.

Topánky sa viažu šnúrkami, ktoré sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Môžete využiť rôzne spôsoby šnurovania a vytvoriť vlastný štýl 🙂

Vnútro je textilné, je to niečo ako jemný semiš. materiál je príjemný a mäkký. Tento model je vhodný aj na prechodné obdobie, s merino stielkami a ponožkami aj do nižších teplôt. Päta nie je spevnená tvrdým opätkom, celkovo sú veľmi prispôsobivé a príjemné na nosenie.

Podrážka a ohybnosť

Ohybnosť podrážky je výborná už od nova. Ohybnosť je zachytená aj vo videu. Tvar špičky sedí nohám s dominantným (najdlhším) palcom a tiež nohám s mierne dlhším druhým prstom.

Ako Feelgrounds Original Luxe sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 38  248x96mm, pričom šírka závisí od obvodu prstových kĺbov, tento model je vďaka materiálu veľmi prispôsobivý. Topánky sedia na normálne široké a širšie nohy, na nižší až vyšší priehlavok. Sedia aj na užšie členky.  Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Testovanie

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. Vďaka šnúrkam sa pekne prispôsobili. Mala som možnosť otestovať aj iné Feelgrounds modely takže som už nejako tušila, čo od novinky Luxe očakávať. A nesklamali 🙂 Sedia veľmi dobre, vyzerajú štýlovo, sú ľahké a ohybné. Nosila som ich aj v daždi bez akýchkoľvek problémov. Pozrite si aj video z testovania.

Celú ponuku Feelgrounds nájdete na feelgrounds.com


Similar Posts