Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Bobux Xplorer Scamp, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až širšie

Bobux Xplorer sú úžasné topánočky na prvé kroky, majú výborný tvar špičky a ohybnú podrážku. Tento rok pribudli okrem kožených aj v textilnej verzii. Bobux Xplorer Scamp sa vyrábajú vo viacerých farbách, od veľkosti 19 do 22. V recenzii sa bližšie pozrieme na veľkosť 20. Recenzia vznikla vďaka spolupráci s Nožičkovom, kde ich nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach.

Textilný zvršok s ochranou špičky

Zvršok je textilný a špička je chránená pásikom proti okopaniu. Topánočky sú prepracované a ľahučké, ideálne na prvé kroky. K lepšej ochrane proti zašpineniu a vlhkosti môžete topánočky naimpregnovať sprejom. Pozrite si aj video.

Vnútro nie je podšité, topánočky sú vhodné aj na teplejšie počasie. Po obvode členku je gumička, celý obvod je polstrovaný, mäkký a jemný k detským nôžkam.

V zadnej časti je podrážka vytiahnutá vyššie a nájdete tam aj praktické uško. Päta nie je extra spevnená, topánočky tak umožňujú nôžkam reagovať na rôzne nerovnosti a nebránia v prirodzenom pohybe.

Ohybná podrážka aj na prvé kroky

Podrážka je krásne ohybná do všetkých smerov. Drop je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi.  Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom. Sedia aj na plutvičky a úzke päty.  

Ako Bobux Xplorer Scamp sedia?

Vnútorné rozmery Bobux Xplorer Scamp vo veľkosti 20  129x57mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Bobux Xplorer sedia na užšie až normálne široké nôžky, nižší až vyšší priehlavok. Sedia aj na širšie členky, prípadne môžete gumičku vymeniť ľahko za voľnejšiu. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Bobux Xplorer sa radia medzi najobľúbenejšie topánočky najmä na obdobie prvých krokov detí, či už v koženej alebo plátenej verzii. Sú veľmi mäkké, prispôsobivé a najmä, majú výborný tvar špičky.


Similar Posts