Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Old Soles High Ground, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: úzke až širšie

Old Soles sú topánočky pochádzajúce až z Austrálie, patria medzi najmäkšie, podrážkou aj zvrškom. V tejto recenzii sa pozrieme na novinku Old Soles High Ground vo veľkosti 25. Recenzia vznikla vďaka spolupráci s Nožičkovom, kde ich nájdete aj v čiernej verzii, až do veľkosti 26.

Prevedenie

Zvršok je kombinácia kože a sieťoviny, s metalickou zadnou časťou. Celý zvršok je veľmi mäkký a prispôsobivý. Pozrite si aj video.

Obúvanie je veľmi rýchle vďaka elastickým gumičkám. Okolo členku sa zapnú suchým zipsom.

Vnútro je kožené, po obvode a tiež aj na jazyku sú polstrované, príjemné pre detské nôžky. Päta drží tvar, ale nie je tvrdá, nebráni v prirodzenom pohybe.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je ohybná už od nova, má jemnú vzorku. Ohybnosť je zachytená vo videu. Drop je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. Po obvode je vytiahnutá vyššie pre ochranu zvršku. Tvar špičky sedí na najdlhšie druhé prsty. Špička nie je úplne ideálna (hoci zvnútra je rovnejšia ako sa zvonku zdá), preto sa radia skôr medzi alternatívy.

Ako Old Soles High Ground sedia?

Vnútorné rozmery  vo veľkosti 25  159x64mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Sedia na užšie až normálne široké nôžky, normálny až vyšší priehlavok. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Old Soles High Ground sú mäkké a prispôsobivé topánočky s ohybnou podrážkou. Ružová verzia zaujme malé princezné 🙂


Similar Posts