Jonap B10, recenzia

Jonap je česká firma, ktorá vyrába aj barefoot obuv pre deti. Recenzia sa týka modelu B10 vo veľkosti 32, ktorý sa vyrába od veľkosti 31 do 36. Cena je okolo 50eur. Za poskytunutie topánok na recenziu ďakujem obchodu SOJKAshop, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach. Prehľad všetkých modelov od Jonap nájdete v tomto článku.

Zvršok je z brúsenej kože, majú dva suché zipsy na reguláciu. Vnútro je textilné. Na špičke sú prešité, aby najmä vo väčších číslach široká špička nepútala pozornosť. Pozrite si aj video prevedenia.

Ako je u Jonap zvykom, stielky sú vyberateľné.

Päta je spevnená všitým opätkom, okolo členku sú polstrované.

Podrážka je „stará“, nerobia sa na novších podrážkach. Viac info o pôvodnej a novšej podrážke nájdete v tomto článku.

Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou) je nulový. Tvar je vhodný aj pre mierne dominantné palce, ideálne sedia na nôžky s druhým prstom rovnako dlhým alebo dlhším ako palec.

Podrážka je ohybná priečne aj pozdĺžne v oblasti špičky pekne od nova, v oblasti päty je ohybnosť menšia, pozrite si aj video ohybnosti.

Vnútorná dĺžka veľkosti 32 je 210mm a vnútorná šírka bez roztiahnutia zvršku do strán je 82mm (merané slamkou).

Jonap B10 sú vhodné na normálne široké až mierne širšie nôžky, aj na nôžky „plutvičky“. Dajú sa utiahnuť aj na užšie členky a nižšie priehlavky. Pri vyšších priehlavkoch nemusia byť suché zipsy celé prekryté.

Dieťa na fotkách má rozmery nôh 18,9×7,5cm, nízky priehlavok a úzke členky, aktuálne nosí Jonapy veľkosti 30. Tieto sú teda veľké.

Share on facebook
Share on email

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

feelgrounds-droptop

Feelgrounds Droptop, recenzia

šírka nôh: normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až normálne široké Nemeckú značku Feelgrounds už zrejme mnohí poznáte, kto nie, určite mrknite na ich e-shop.

littlefeet-prevádzka

Nakuknite do zákulisia Littlefeet.sk

Prvý článok nového projektu – Magazín Šťastné nôžky, je tu! Cieľom Magazínu je nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a podávať vám informácie o rôznych

be-lenka-promenade

Be Lenka Promenade, recenzia

šírka nôh: normálne až širšie, niekedy aj užšie členky: užšie až širšie Toto leto na trhu pribudli novinky od slovenskej značky Be Lenka. Medzi novinkami sa objavili