detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Jonap B10, recenzia

  • šírka nôh: normálne a širšie
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až širšie

Jonap B10 sú detské celoročné topánky, ktoré sa vyrábajú od veľkosti 31 do 36. Za poskytunutie topánok na recenziu ďakujem obchodu SOJKAshop, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach. Prehľad všetkých modelov od Jonap nájdete v tomto článku.

Prevedenie

Zvršok je z brúsenej kože, majú dva suché zipsy na reguláciu. Vnútro je textilné. Na špičke sú prešité, aby najmä vo väčších číslach široká špička nepútala pozornosť. Pozrite si aj video prevedenia.

Ako je u Jonap zvykom, stielky sú vyberateľné. Päta je spevnená všitým opätkom, okolo členku sú polstrované.

Podrážka

Podrážka je „stará“, nerobia sa na novších podrážkach. Viac info o pôvodnej a novšej podrážke nájdete v tomto článku. Podrážka je ohybná priečne aj pozdĺžne v oblasti špičky pekne od nova, v oblasti päty je ohybnosť menšia, pozrite si aj video ohybnosti.

Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou) je nulový. Tvar je vhodný aj pre mierne dominantné palce, ideálne sedia na nôžky s druhým prstom rovnako dlhým alebo dlhším ako palec.

Ako Jonap B10 sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 32 je 210mm a vnútorná šírka bez roztiahnutia zvršku do strán je 82mm (merané slamkou).

Jonap B10 sú vhodné na normálne široké až mierne širšie nohy, aj na nôžky „plutvičky“. Dajú sa utiahnuť aj na užšie členky a nižšie priehlavky. Pri vyšších priehlavkoch nemusia byť suché zipsy celé prekryté.

Dieťa na fotkách má rozmery nôh 18,9×7,5cm, nízky priehlavok a úzke členky, aktuálne nosí Jonapy veľkosti 30. Tieto sú teda veľké.


Similar Posts