Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Be Lenka Bellissima balerínky, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké

Medzi jarnými novinkami 2022 sú aj balerínky Be Lenka Bellisima. V recenzii vám predstavím veľkosť 38 v čiernej farbe. Be Lenka pripravila na jar tiež novinky – balerínky Harmony a Sophie. Celú ponuku barefoot topánok Be Lenka nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je kožený, v prednej časti sa nachádza gumička, ktorá sa napomáha k fixácii počas chôdze. Takisto sa gumička nachádza aj na bočnej časti. Pozrite si tiež video. Pravidelná starostlivosť a impregnácia dopomôže k zachovaniu pekného vzhľadu baleríniek. Balerínky sú športovo-elegantné, veľmi dobre sa kombinujú.

Podšívka je z mikrovlákna. Päta je stredne spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Balerínky Bellissima majú podrážka po celom obvode vytiahnutú vyššie, výraznejšie v oblasti päty. Po obvode je tiež prešitá. Ohybnosť podrážky je nižšia. Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom.

Ako Be Lenka Bellissima sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38  250×cca 91mm, čo sedí s tabuľkou výrobcu. Čo sa týka šírky, tento parameter je prispôsobivý, šírka závisí od obvodu prstových kĺbov. Be Lenka Bellissima sedia na užšie až normálne široké nohy, na nižší až normálny priehlavok a na užšie až normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne priehlavky, užšie členky. Na šírku sú mi balerínky pochopiteľne v oblasti prstových kĺbov úzke. Celkovo hodnotím prevedenie aj celkový dizajn veľmi dobre. Podrážka je po obvode vytiahnutá vyššie, čo je praktické aj pri šoférovaní. Vďaka univerzálnemu dizajnu sa balerínky dobre kombinujú so športovejšími, ale aj elegantnejšími kúskami oblečenia.


Similar Posts