Barefoot | barefoot dospelí

Be Lenka Sophie balerínky, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké

Jar 2022 je plná barefoot noviniek, v tejto recenzii vám bližšie predstavím balerínky Be Lenka Sophie vo veľkosti 38. Z dielne slovenskej značky Be Lenka vyšli aj ďalšie novinky – balerínky Harmony a Bellissima. Celú ponuku barefoot topánok Be Lenka nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je z metalickej zlatej kože, okrem pätovej časti a lemu. Pozrite si tiež video. Pravidelná starostlivosť a impregnácia dopomôže k zachovaniu pekného vzhľadu baleríniek.

Podšívka je z mikrovlákna a päta je stredne spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie, výraznejšie v oblasti päty. Po obvode je tiež prešitá. Ohybnosť podrážky je nižšia. Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom.

Ako Be Lenka Sophie sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38  250×cca 91mm, čo sedí s tabuľkou výrobcu. Čo sa týka šírky, tento parameter je prispôsobivý, šírka závisí od obvodu prstových kĺbov. Be Lenka Bellissima sedia na užšie až normálne široké nohy, na nižší až normálny priehlavok a na užšie až normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, na šírku sú mi teda balerínky úzke. Dizajn baleríniek je štýlový, ľahko sa kombinujú a na výber je viacero farebných prevedení. Podrážka je vyvýšená po obvode, čím je zvršok chránený.


Similar Posts