Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Bobux Summit sandále, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až normálne

Obľúbená značka najmä na užšie nohy prichádza s novinkou, ktorou sú Bobux Summit sandále. Vyrábajú sa do veľkosti 33. V recenzii sa pozrieme na veľkosť 29. Bobux Summit nájdete v Nožičkove, vo viacerých farbách a veľkostiach.

Prevedenie

Zvršok je kombinácia kože a sieťoviny. Zapínajú sa na suchý zips, je tam tiež gumička, ktorú nie je možné dotiahnuť brzdičkou, no pri nosení to nebol problém ani na nízkych priehlavkoch.  Po bokoch je materiál vyvýšený,  aby sa do sandál nedostali kamienky.  Celé prevedenie je prepracované do detailov, pozrite si aj video.

Vnútro je textilné, stielky nie sú vyberateľné, takže starosti s vysypávaním piesku spod stielok tu odpadávajú 🙂 Po obvode sú sandále polstrované, mäkké, dajú sa dotiahnuť aj na úzke členky. Päta je jemne spevnená, pekne drží tvar. Výkroj na päte podporuje prirodzený pohyb.

Podrážka

Podrážka je klasická „Bobuxová“, má drážky, je vytiahnutá vyššie pre ochranu zvršku a je krásne ohybná už od nova. Ohybnosť je zachytená aj vo videu. Drop je nulovýčo je jedno z kritérií barefoot obuvi.  Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom. 

Ako Bobux Summit sandále sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 29 sú 192x70mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Bobux Summit sandále sú vhodné na užšie a normálne široké nohy, nižší až normálny priehlavok, užšie až normálne členky. Ak si nie ste istí výberom vhodných topánok, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách nižšie sú synove úzke nohy s nízkym priehlavkom, má úzke členky. Sandále mu sadli perfektne, ako ušité na jeho nohy 🙂

Bobux Summit sandále sedia veľmi dobre na užšie až normálne široké nohy, kde je často problém nájsť vhodné sandále. Sú to kvalitné a dizajnové sandále, na výber je viacero farebných prevedení.


Similar Posts