Barefoot | barefoot dospelí | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Aylla Tiksi, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až širšie

Aylla Tiksi sú z dielne novej českej značky. Tento model je vyšší, členkový, vhodný najmä na prechodné obdobie. Aylla sa vyrábajú od veľkosti 35 do 47. Recenzia sa týka veľkosti 40. Celú ponuku značky Aylla nájdete v nozickovo.sk

Prevedenie

Zvršok je kožený, farba je jemná pudrová ružová, ktorá sa ľahko kombinuje. Pozrite si aj video. Na zvršok je nanesená tenká vrstva syntetického materiálu, ktorá zvyšuje odolnosť. Pravidelná starostlivosť a impregnácia dopomôže k zachovaniu nepremokavosti a krajšiemu vzhľadu topánok. Výrobca odporúča na impregnáciu použiť Collonil sprej s nanotechnológiou a na čistenie Collonil Bamboo lotion.

Vo vnútri topánok je antialergénne mikrovlákno. Topánky sa viažu na šnúrky prevlečené cez putko na jazyku.

Päta nie je spevnená tvrdým opätkom, jej ohybnosť je zachytená vo videu.

Podrážka a ohybnosť

TPR podrážka je po obvode prešitá, má miernu vzorku, ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom. Špička má prudký sklon od palca k malíčku.

Ako Aylla Tiksi sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 40  256×95-97mm, čo sedí s tabuľkou nozickovo.sk. Čo sa týka šírky, tento parameter je prispôsobivý, šírka závisí od obvodu prstových kĺbov. Aylla Tiksi sedia na normálne široké a širšie nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok a na užšie až širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách nižšie sú nohy s normálnymi priehlavkami, užšími členkami. Šnúrkami sa pekne prispôsobia. Okolo členkov nemajú Aylla polstrovanie, topánky sú skôr minimalistické.

Aylla Tiksi vs. Be Lenka Icon

Porovnanie Aylla a Be Lenka Icon: Tvar špičky je takmer identický. Aylla nemajú polstrovanie okolo členku, zároveň sú oproti Be Lenka trochu vyššie.


Similar Posts