Barefoot | barefoot papuče | detské barefoot | Recenzie

Papuče Anatomic Tamarillo 3, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až normálne

Barefoot papuče Anatomic Tamarillo pochádzajú z dielne českej značky. Anatomic Tamarillo 3 patria do novej rady, ktorá je upravená tak, aby sedela aj na úzke členky. Vyrábajú sa od veľkosti 24 do 33, cena je okolo 12eur. Recenzia sa týka veľkosti 29.

Prevedenie

Zvršok papučiek je textilný, vnútro je bavlnené vrátane oblasti pod vyberateľnou stielkou. Zapínanie na suchý zips drží pevne, dá sa poriadne dotiahnuť. Celé prevedenie, šitie a lepenie pôsobí kvalitne, pozrite si aj video prevedenia.

Stielky sú vyberateľné, ide vlastne o stielky z aktívneho uhlia, na ktorých je nalepená tenká koža. Sú tenké, rovné a ohybné.

Päta je jemne spevnená, oproti starším modelom je spevnenie mäkšie, čiže pri sedení nebudú papučky deťom prekážať a tlačiť do Achillovky.

Podrážka

Podrážka je rovná (nulový drop), oproti starším modelom je ohybná (už od nova) ľahko do všetkých smerov. Pozrite si aj video ohybnosti. Tvar špičky je hodný aj pre dominantné palce.

Ako Anatomic Tamarillo 3 sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 29 je 189mm vnútorná šírka zisťovaná digitálnym meradlom Clevermess je 68mm (rozmery merané s vložkou). Celú veľkostnú tabuľku nájdete tu. Rozmery stielok sú menšie, preto neodporúčam overovať či topánky sedia spôsobom, že dieťa postavíte na stielky.…..

Papuče Anatomic Tamarillo 3 sú vhodné ako papučky alebo balerínky. Sedia na úzke a normálne päty, úzke a normálne členky. Sú vhodné aj na nôžky plutvičky, nižší, normálny a mierne vyšší priehlavok, užšie a normálne široké nôžky. V oblasti nad prstami sú vyššie, pri malom obvode prstových kĺbov môžu odstávať.

Dieťa na fotkách má úzke členky, nízky priehlavok, rozmery nôh 182x70mm.

…….     


Similar Posts