Barefoot | detské barefoot | Recenzie

D.D.step 070, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Značka D.D.step postupne rozširuje sortiment, na trhu pribudla nová rada s D.D.step 070. Sú podobné rade 018. Vyrábajú sa od veľkosti 19 do 25 vo viacerých farebných prevedeniach. Celú ponuku nájdete v Nožičkove, ktorému ďakujem za možnosť recenzovať ich. V recenzii sa pozrieme na veľkosť 25 vo farbe Royal Blue.

feelgrounds

Prepracované do detailov

Zvršok je kožený, topánočky majú prešitie a sú prepracované. Po impregnácii sú vhodné aj do daždivého počasia namiesto gumákov, najmä pre malé detičky. Na bočnej strane nájdete reflexné zvieratko. Pozrite si aj video prevedenia.

Vnútro D.D.step 070 je kožené, po obvode sáry a zospodu jazyka je polstrovanie. Vyberateľné stielky sú ohybné, tenké a rovné.

Topánočky ľahko utiahnete suchými zipsami, ktoré sú prevlečené cez kovové očká, na vrchnom je logo. Niektorí majitelia postrehli zafarbenie jazyka od suchých zipsov.

Päta je čiastočne spevnená vrstvou kože, nemajú všitý kartónový opätok. Podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie, na päte a špičke ešte viac. Podrážka má výstupky, je krásne ohybná už od nova. Pozrite si aj video ohybnosti.

Nová barefoot podrážka

Tvar špičky  je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú vhodné aj na mierne plutvičky. 

Ako sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 25160x66mm. Či je obuv vhodná, si treba overiť  aj premeraním nôh a obuvi. 

D.D.step 070 sedia na užšie až normálne široké nôžky, nižší až vyšší priehlavok, aj na užšie členky. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Porovnanie s D.D.step 018. Rada 070 je vyššia, má rovnú stielku. Pri rade 018 sa pôvodná stielka nahrádza inou rovnou. 


Similar Posts