Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Mukishoes Ash, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až širšie

Portugalská značka Mukishoes sa teší čoraz väčšej obľube medzi barefoot priaznivcami. A právom, vďaka ich jedinečnému dizajnu, výberovým materiálom a dôrazu na ekológiu. Nižšie sa pozrieme na model Mukishoes Ash vo veľkosti 39, ktorý som mala možnosť recenzovať vďaka Nožičkovu, kde si ich môžete zakúpiť.

S dôrazom na kvalitu a precíznosť

Zvršok Mukishoes Ash tvorí kombinácia Burelu a pásikov z upcyklovanej bavlny. Burel je plstená vlna, ktorá pochádza z portugalských hôr. zvršok je mäkký a prispôsobivý. Celé prevedenie pôsobí moderne, kvalitne a precízne. Pozrite si aj video prevedenia.

Topánky sa prispôsobia vďaka bavlneným šnúrkam prevlečeným cez 6 párov očiek. Sú prevlečené aj cez očko na jazyku, ktorý bude držať pri chôdzi na svojom mieste.

Vnútro Mukishoes Ash je z organickej bavlny. Pre väčší tepelný komfort sú súčasťou vyberateľné teplé stielky.

Ohybná podrážka

Päta je mäkká, jemnučko spevnená aby držala tvar, v zadnej časti majú topánky uško. Podrážka z prírodného kaučuku má typickú vzorku pre Mukishoes a je po celom obvode vytiahnutá vyššie a ešte prešitá. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. 

Ohybnosť je výborná už od nova do všetkých smerov, pozrite si aj video ohybnosti.  Tvar špičky je vhodný pre dominantné (najdlhšie) palce, tiež na nohy s druhým prstom dlhším ako palec.

Ako Mukishoes Ash sedia?

Veľkosť 39 má vnútorné rozmery 253x93mm, pri menšom obvode prstových kĺbov „pustia“ ešte do šírky. Rozmery sedia s tabuľkou Nožičkova.

Mukishoes Ash sedia na  užšie až normálne široké nohy, nižší až vyšší priehlavok. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky.

Mukishoes sú štýlové topánky z jedinečných materiálov, ktoré poskytujú nohám pohodlie a komfort.


Similar Posts