Barefoot | barefoot papuče | detské barefoot | Recenzie

Jonap Home barefoot papučky, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až širšie

Barefoot papučky, či prezuvky Jonap Home sú novinkou jesene 2021. Ide o viac otvorený a vzdušný model, ktorý istotne poteší mnohých rodičov. V recenzii si môžete pozrieť papučky vo veľkosti 29, mám ich z maxatko.sk kde ich nájdete v ponuke vo viacerých prevedeniach.

wildling-leto

Prevedenie

Zvršok je textilný, prezuvky majú otvory, vďaka ktorým sú vzdušnejšie. Na prvý pohľad pôsobia takmer ako klasické papučky, zo strany škôlky, školy by teda nemali byť námietky. Pozrite si tiež video.

Vnútro je textilné, papučky nemajú vyberateľné stielky. Zapínajú sa na suchý zips a päta je mierne spevnená.

Ohybná podrážka

Podrážka je ohybná, čo je pri prezuvkách veľmi dôležité. Má protišmykovú vzorku. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky  je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú ideálne na nôžky plutvičky. 

Ako Jonap Home sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 29 je 184mm. Pozor pri výbere veľkosti, na rôznych stránkach nájdete rôzne údaje. Niektoré e-shopy pravdepodobne nový model nemerali, ale iba skopírovali vnútorné rozmery zo starších modelov. Svoj podiel má však aj výrobca, ktorý menil číslovanie. Vnútorná šírka závisí priamo od objemu nôh, namerala som od 69 do 74mm. Pre výber vhodnej veľkosti pozrite tabuľku maxatko.sk.

Jonap Home sedia na normálne a široké nôžky, nižší až mierne vyšší priehlavok, v menších veľkostiach aj na užšie členky. Ak si nie ste istí výberom obuvi, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Papučky má obuté dieťa s užšími nohami, nižším priehlavkom a úzkymi členkami. Okolo členku nešli úplne 100% dotiahnuť, lepšie mu sedia papučky Ef.

Barefoot prezuvky Jonap Home s otvormi si rýchlo nájdu svojich majiteľov, pretože výber otvorených papučiek na trhu barefoot obuvi je ešte stále obmedzený. Textilný zvršok pripomína klasické papučky a nevzbudzuje pozornosť učiteliek. Ohybná podrážka umožňuje deťom prirodzený pohyb.


Similar Posts