Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Little Blue Lamb Rattan, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Sandále Little Blue Lamb Rattan sa radia medzi alternatívy, sú vhodné aj k vode. Vyrábajú sa od veľkosti 23 do 34, cena je okolo 35 eur. Recenzia sa týka modelu Siran Orange vo veľkosti 29. Za poskytnutie topánok na recenziu ďakujem Nožičkovo, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach.

Prevedenie

Zvršok sandál je neoprénový, mierne pružný. Sandálky sú vhodné aj k vode a rýchlo uschnú. Suchý zips je dostatočne dlhý a široký, čím je možné otvor pre členok pekne regulovať. Špička je chránená gumou, čiže sandálky sú vhodné aj na kamienkové pláže a pre aktívne detičky. Pozrite si aj video prevedenia.

Stielka je penová, mäkká, hrúbka cca 0,5-0,6cm. Pri chôdzi sa zaťaží.

Podrážka

Podrážka je gumová, protišmyková. Po bokoch, na päte a nad prstami je povytiahnutá, kvôli ochrane chodidla.

Sandálky majú drop 0,5cm – podrážka pod špičkou je (spolu s penovou stielkou) hrubá 1cm a pod pätou je to 1,5cm. Merané boli nové sandále, bez zaťaženia a zmenšenia hrúbky stielky chôdzou.

Tvar špičky pôsobí zvonku horšie v porovnaní s tvarom vnútorného priestoru. Sandále sú vhodné na mierne dominantné palce (len o kúsok dlhšie ako druhý prst). Ideálne budú sedieť na nôžky s druhým prstom rovnakým alebo dlhším ako palec. Tvar špičky som testovala aj pomocou plastelíny. Ohybnosť pod špičkou je výborná do všetkých smerov, päta je ohybná menej, pozrite si aj video ohybnosti

Ako sandále sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 29 je 201mm. Vnútorná šírka meraná meradlom Clevermess je 71mm. Výrobca udáva nesprávne rozmery. Ostatné správne namerané rozmery nájdete tu.

Sandálky Little Blue lamb Rattan sú vhodné na užšie až normálne široké nôžky, normálny až vyšší priehlavok, normálne a širšie členky. Na nízke priehlavky nie sú vhodné, pozrite si nasledujúce fotky. Dieťa na fotkách má rozmery nôh 18,5x7cm (sandále sú ešte veľké).


Similar Posts