Barefoot | Obuv pre dospelých | Recenzie

Angles Fashion Thales EV Winter Coffee, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až normálne

Mäkké a teplé zimné topánky Angles Fashion Thales EV Winter pochádzajú z dielne českej značky. Ak vám býva na nohy zima, tieto topánky sú vhodnou voľbou. Nájdete ich v ponuke priamo na https://www.anglesfashion.cz/ vo viacerých farbách. Recenzia sa týka farby Coffee vo veľkosti 38.Univerzálne prevedenie

Tento model je kožený, hnedá je unisex a neutrálna, dobre kombinovateľná. Na impregnáciu je vhodný impregnačný sprej. Prevedenie je precízne, pozrite si aj video.

Thales Winter sa viažu na okrúhle šnúrky, ktoré nenarúšajú celkový dojem, sú prevlečené cez štyri rady očiek. Na jazyku je „vyrezané“ očko, cez ktoré môžete šnúrky tiež prevliecť. Jazyk je mäkký a polstrovaný.

Vnútro je zateplené vlnou, topánky sú tak veľmi mäkké a teplé. Rovnako sú zateplené aj vyberateľné stielky.

Oblasť päty pekne drží tvar a zároveň nie je veľmi spevnená. Na vonkajšej strane je logo značky.

Barefoot podrážka

Podrážka má jemnú vzorku, pozrite sa na ohybnosť vo videu. Tvar špičky sedí nohám s dominantným (najdlhším) palcom a tiež nohám s najdlhším druhým prstom. Krásne sedia aj na nôžky plutvičky. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. 

Ako sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 38 sú 24,7×9,3cm, pričom šírka závisí priamo od obvodu prstových kĺbov. Angles Fashion Thales EV Winter sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až normálny priehlavok. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne priehlavky, užšie členky. Na šírku mám radšej viac priestoru a nosím širšie modely. Vzhľadom sú veľmi podobné modelom Be Lenka, ktoré sú širšie, viď porovnanie nižšie. Ak vám Be Lenka nesedia kvôli šírke, skúste tento model 🙂

Porovnanie s Be Lenka Nord.Be Lenka sú vyššie, na fotkách pekne vidieť ako majú špičku na strane palca výraznejšiu. Angles Fashion sú o kúsok užšie.

Angles Fashion Thales EV ma prekvapili mäkkým a teplým vnútrom. Univerzálna hnedá farba je ľahko kombinovateľná. Viem si ich predstaviť aj so štucňami, k sukni, šatám, ale aj pre pánov 🙂

Similar Posts