Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Bundgaard Walker celoročky, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: užšie až normálne

Bundgaard Walker sú celoročky z dielne obľúbenej dánskej značky.  Vyznačujú sa prepracovaním a kvalitou. Recenzia sa týka veľkosti 30, vyrábajú sa až do veľkosti 35.  Na recenziu mi topánky požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach.

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok aj vnútro sú kožené, topánky majú dva suché zipsy, ktoré držia pevne. Oba sú na koncoch prešité a v prípade, že by boli dlhé, je možné ich konce jednoducho odstrihnúť. Pravdepodobne to nebude nutné 🙂 K udržaniu zvršku v dobrom stave a vodoodolnosti dopomôže vhodná a pravidelná impregnácia. Celé prevedenie pôsobí kvalitne a precízne, ako je pre značku Bundgaard typické, pozrite si aj video. 

Bundgaard Walker majú kožené vnútro a tiež aj vyberateľné stielky. Po obvode je polstrovanie. Päta je spevnená opätkom, tiež aj vyvýšenou podrážkou.

Podrážka

Gumená podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie, na päte a špičke výraznejšie, aby chránila zvršok pred okopaním. Drop je nulovýčo je jedno z kritérií barefoot obuvi.  Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom. Ohybnosť je lepšia oproti predchádzajúcim modelom, je zachytená vo videu.

Ako Bundgaard Walker sedia?

Vnútorné rozmery  vo veľkosti 30  191x70mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Bundgaard Walker sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až normálny priehlavok. Dotiahnete ich aj na užšie členky. Pri kostnatejších členkoch si môžete pomôcť vyvlieknutím suchého zipsu z očka na jazyku a dotiahnutie bude kúsok lepšie. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s úzkymi členkami a nižšími priehlavkami, dali sa krásne dotiahnuť a sedeli aj na členkoch.

Bundgaard Walker sú kvalitné kožené topánky vhodné na užšie až normálne široké nôžky. Podrážka chráni zvršok a detské nohy. Majú pevnejšiu pätu, ktorú mnohí vyhľadávajú.


Similar Posts