Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Peerko Regina, dámske barefoot čižmy, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až normálne

Peerko Regina sú štýlové dámske čižmy, ktoré sa naozaj vydarili! Sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili lýtkam, na nohách vyzerajú veľmi dobre a sú prepracované do detailov. Vyrábajú sa v dvoch šírkach – na užšie lýtka s označením „N“ a v bežnom obvode. V tejto recenzii vám predstavím veľkosť 39 v čiernej farbe, v bežnej verzii. Celú ponuku Peerko nájdete na nozickovo.sk

Prevedenie

Zvršok je kombináciou hladkej a brúsenej kože, po obvode sáry sú elastické časti, vďaka ktorým sa čižmy pekne prispôsobia nohám. Brúsená koža dodáva čižmám šmrnc, čižmy tak nepôsobia lesklo a lacno, nekrčia sa. Celkovo hodnotím prevedenie ako precízne a do detailov prepracované. Pozrite si tiež video.

Čižmy sa zapínajú zipsom. Vnútro aj stielky sú zateplené flisom. Špička je vystužená a prispieva k čistému dizajnu.

Päta je spevnená, spevnenie pätovej časti je zachytená vo videu.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka má vzorku, po obvode je navyše aj prešitá. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky sedí nohám s dominantným (najdlhším) palcom a tiež nohám s mierne dlhším druhým prstom.

Ako Peerko Regina sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 39  251x96mm, pričom šírka závisí od obvodu prstových kĺbov. Čižmy sedia na normálne široké a širšie nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok. Sedia aj na užšie členky.  Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky a širšie lýtka. Čižmy mi krásne sadli, vďaka elastickým častiam sa prispôsobili. Pôsobia elegantne, nekrčia sa, s čím mám pri mnohých iných značkách problém. Peerko to vymysleli výborne 🙂


Similar Posts