Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Filii Himalaya Bio Nappa Wool, zimné barefoot čižmy, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až mierne širšie

Barefoot čižmy Filii Himalaya z dielne tejto obľúbenej nemeckej značky sú ďalšou možnosťou pre užšie až stredne široké nohy. V tejto recenzii vám predstavím krásnu hnedú farbu Chestnut vo veľkosti 28. Celú ponuku značky Filii nájdete v nozickovo.sk

wildling-leto

Prevedenie

Zvršok je z hladkej kože v bio kvalite. Pre zachovanie vlastností nezabúdajte na pravidelnú impregnáciu. Filii sa radia medzi kvalitné topánky, pozrite si tiež video prevedenia.

Zapínajú sa na dva suché zipsy prevlečené cez kovové očká. Nechýba ani praktické putko na jazyku, ktoré zabezpečuje fixáciu jazyka. Po obvode sú čižmičky polstrované.

Vnútro aj vyberateľné stielky sú vlnené. Stielky je vhodné vyvetrať po každom dlhšom nosení, aby sa presušili. Päta nie je spevnená tvrdým opätkom (spevnenie je zachytené aj vo videu).

Podrážka a ohybnosť

Filii podrážku už poznáme niekoľko rokov – je ohybná, má výstupky a po obvode je aj prešitá. Ohybnosť je zachytená aj vo videu.

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Filii sedia pekne aj na skosené prsty od palca k malíčku.

Ako Filii Himalaya sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 28  185×68mm, čo sedí s tabuľkou nozickovo.sk. Sedia na užšie až stredne široké nohy, nižší až mierne vyšší priehlavok. Sedia na užšie až mierne širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

A takto sedia Filii na nohách s nižšími priehlavkami a úzkymi členkami. Celkovo sedia veľmi dobre, dajú sa pekne utiahnuť. Polstrovanie po obvode je príjemné a mäkké.

Porovnanie s Lurchi – obe značky sú veľmi podobné, Filii znesú možno trochu vyšší priehlavok oproti Lurchi.


Similar Posts