Barefoot | barefoot dospelí

Be Lenka Brooklyn, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až širšie

Be Lenka Brooklyn sú štýlovou novinkou jari 2022. Spájajú pohodlie a moderný dizajn. V ponuke sú vo viacerých farebných prevedeniach. V recenzii vám predstavím veľkosť 39 vo farbe Grey & Yellow. Barefoot topánky slovenskej značky Be Lenka nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je kožený. Pravidelná starostlivosť a impregnácia dopomôže k zachovaniu nepremokavosti a krajšiemu vzhľadu topánok. Táto sivo-žltá kombinácia je štýlová, dobre sa kombinuje s rôznym oblečením. Pozrite si tiež video prevedenia.

Vnútro je kožené, súčasťou sú vyberateľné stielky. Be Lenka Brooklyn sa vďaka šnúrkam prispôsobia nohám.

Po obvode otvoru sú polstrované. Päta je stredne spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Nový typ podrážky je po obvode vytiahnutý vyššie, v pätovej časti ešte výraznejšie, čo je za mňa veľmi praktické 🙂 Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom.

TIP na údržbu: biele podrážky sa veľmi dobre čistia melamínovými hubkami, nájdete napr. aj v DM :)

Ako Be Lenka Brooklyn sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 39  253×cca 96mm,  pozor, v tabuľke výrobcu je uvedená menšia šírka. Tento model sedí na normálne široké a širšie nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok a na užšie až širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne priehlavky, užšie členky. Šnúrkami som si topánky prispôsobila.

Vďaka polstrovaniu sú počas chôdze príjemné. Oceňujem vyvýšenú podrážku v oblasti päty, ktorá je veľmi praktická. Tento model sa dobre kombinuje s rôznymi štýlmi oblečenia. Be Lenka Brooklyn nájdete aj v ďalších farebných prevedeniach na belenka.sk


Similar Posts