Barefoot | barefoot dospelí

Barefoot tenisky Be Lenka Elevate, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Barefoot tenisky Be Lenka Elevate sú novinkou jari 2023 a v tejto recenzii vám predstavím šedý model Grey vo veľkosti 38. Ide o ľahučké a vzdušné tenisky, ktoré si jednoducho našuchnete na nohy a môžete vyraziť 🙂 Vyrábajú sa tiež v ďalších farbách, od veľkosti 36 do 47. Celú ponuku nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je extrémne priedušný. Tento model má namiesto šnúrok gumičku a je navrhnutý tak, aby bolo obúvanie jednoduché a rýchle. Tenisky si „našuchnete“ a môžete vyraziť. Tenisky sa hodia k športovým outfitom, ale tiež k šatám či sukni. Pozrite si tiež video.

Be Lenka Elevate majú vyberateľné stielky. Putká uľahčia obúvanie. Päta je stredne spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je po obvode prešitá. Vyvýšenie v oblasti päty ochráni zvršok pred okopaním. Ohybnosť podrážky je výborná, je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s dominantným (najdlhším) palcom.

Ako Be Lenka Elevate sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38  cca 245×cca 96mm, čo sedí s tabuľkou výrobcu. Pri výbere vhodnej veľkosti odporúčam skôr menší nadmerok, pocitovo sú tenisky dlhšie. Čo sa týka šírky, tento parameter je prispôsobivý, šírka závisí od obvodu prstových kĺbov. Be Lenka Elevate sedia na normálne široké a širšie nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, na dĺžku mi tenisky sedia, pocitovo sú väčšie. Obúvajú sa naozaj rýchlo a jednoducho, čo je výhodou napríklad pre uponáhľaných rodičov 🙂 Zvršok je vzdušný, ideálny na teplé počasie. Oceňujem tiež ohybnosť podrážky a jej praktické vyvýšenie v oblasti päty. Podrážka ochráni zvršok pred ošúchaním zo šoférovania. Navyše je po obvode prešitá, čo je ďalším plusom. Tenisky sú štýlové, univerzálne, ľahké a pohodlné!


Similar Posts