Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Freet Pace, recenzia

  • šírka nôh: normálne až široké
  • priehlavok: normálny až vysoký
  • členky: užšie až široké

Freet je skvelá značka, ktorá má širokú ponuku športovejších modelov pre deti aj dospelých. V tejto recenzii vám predstavím Freet Pace vo veľkosti 47. Sú to vzdušné tenisky vhodné na bežné nosenie aj športy. Pri objednaní z https://freetbarefoot.com/ získate 15% zľavu s použitím kódu NOZKY15.

Vzdušný antibakteriálny materiál

Freet Pace sú multifunkčné, vhodné na rôzne športy, do lesa, ale aj na bežné nosenie. Zvršok je vyrobený z recyklovanej kávovej usadeniny, je priedušný, antimikrobiálny a rýchloschnúci. Ideál pre vegánov 🙂 Celý zvršok je veľmi mäkký a príjemný, pozrite si aj video.

Nohám sa rýchlo prispôsobia vďaka šnúrkam z uhlia. Šnúrky sú prevlečené cez 5 párov očiek, k dispozícii je ešte jeden pár. Jazyk je mäkký a príjemný.

Vyberateľné stielky OrthoLite® pomáhajú tlmiť dopady. Majú 5mm hrúbku, môžete a nemusíte ich použiť. Päta je jemne spevnená.

Podrážka aj do terénu

Podrážka má vzorku, poskytuje dobrú priľnavosť. Je ohybná už od nova, pozrite si ohybnosť aj vo videu.  Tvar špičky sedí nohám s dominantným (najdlhším) palcom a tiež nohám s mierne dlhším druhým prstom. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. 

 

Ako Freet Pace sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 4730×11,5cm, pričom do šírky sa ešte prispôsobia. Freet Pace sedia na normálne až široké nohy, normálny až vysoký priehlavok. Sedia na užšie až široké členky. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Nižšie na fotkách sú úzke nohy s nízkym priehlavkom a úzke členky. Na utiahnutie je ešte priestor. Tenisky sú na pocit príjemné, mäkké a prispôsobivé.

Modely značky Freet sú u nás menej známe, čo je škoda. Sú to topánky, ktoré majú široké využitie a sedia aj na široké nohy, kde je niekedy problém vybrať vhodné topánky.


Similar Posts