Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Zateplené gumáky Bundgaard pre dospelých, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší

Zateplené gumáky pre dospelých Bundgaard sú ideálne do „čľapkanice“, pri práci v záhrade, prípadne ako snehule. V tejto recenzii vám predstavím model Tween Warm Rubber Boots vo veľkosti 39. Celú ponuku nájdete v nozickovo.sk

Prevedenie

Gumáky sú vyrobené z kaučuku, v ponuke sú rôzne dizajny. Po obvode je lemovanie. Pozrite si tiež video prevedenia.

Vnútro je zateplené ovčou vlnou, ktorá príjemne hreje. Gumáky majú vyberateľné stielky, zo spodnej strany je ALU vrstva. Stielky sú hrubšie a tvrdšie, môžete si ich prípadne nahradiť ohybnejšími alebo gumáky nosiť bez stielok, čím sa zároveň zväčší vnútorný priestor. Pod stielkami sú gumáky tiež zateplené ovčou vlnou.

Podrážka

Podrážka má vzorku. Tvar špičky nie je 100% anatomický, špička sa na strane palca zužuje. Gumáky sú však typ obuvi, ktorý sa nosí výnimočne, na kratší čas. Na anatomický tvar dospeláckych gumákov si musíme ešte počkať 🙂

Ako zateplené gumáky Bundgaard sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 39 250x93mm, čo sedí s tabuľkou nozickovo.sk. Šírka závisí od obvodu prstových kĺbov, gumáky sú dosť prispôsobivé. Sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až mierne vyšší priehlavok. Priestor na výšku si viete korigovať vložením hrubších/tenších stielok. Gumáky sú typ obuvi, ktorý nemôže byť barefoot, pretože nie je možnosť zafixovať ich na nohách. Pri výbere zvoľte radšej menší nadmerok. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, môžete využiť služby on-line poradenstva.

A takto vyzerajú na nohách:

Zateplené gumáky pre dospelých Bundgaard sú ideálne pri nižších teplotách ako snehule, na prácu v záhrade alebo v období, kedy sa topí sneh.


Similar Posts