Vyššie D.D.step 063, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až normálne

Novú radu D.D.step 063 som vám predstavila už v tejto recenzii, dnes sa pozrieme na vyšší celoročný model vo farebe Royal Blue, vo veľkosti 30. Recenzia vznikla vďaka Nožičkovu, kde ich nájdete vo viacerých farbách a veľkostiach.Zvršok je kožený, je to veľmi pekná modrá farba, ktorá vynikne 🙂 V zadnej časti majú aplikáciu zvieratka. Zvršok je k podrážke lepený a navyše aj prešitý. Nezabudnite na impregnáciu, ktorá chráni topánky pred vlhkom, ale aj špinou. Pozrite si aj video prevedenia.

Pozrite si video prevedenia obľúbenej značky D.D.step 🤩 Vyšší model z rady 063 kúpite v Nožičkovo

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Piatok 9. októbra 2020

D.D.step 063 sa prispôsobia nohám vďaka dvom suchým zipsom. Horný má logo a je prevlečený cez kovové očko, spodný sa prichytí aj o jazyk.  Niektorí majitelia postrehli zafarbenie jazyka od suchých zipsov.

Vnútro topánok je kožené, tiež majú vyberateľné kožené stielky, ktoré sú tenké a ohybné. S merino stielkami alebo ponožkami v nich deti zvládnu aj miernu zimu.

Po obvode sáry sú topánky polstrované. Mäkký jazyk z brúsenej kože je polstrovaný tiež, obopne aj chudšie lýtka.

Päta je jemne spevnená vyvýšenou podrážkou.  Špička je tiež chránená proti okopaniu podrážkou. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi.

Podrážka má výstupky, vďaka ktorým by topánky mali dobre držať aj v náročnejšom a šmykľavom teréne. Ohybnosť je výborná, pozrite si aj video ohybnosti.

Vyššie celoročky D.D.step 063 sú krásne ohybné. Tieto topánky si obľúbia aj detičky vďaka aplikácii zvieratiek v zadnej časti topánok 😍Celá recenzia už zajtra na www.stastnenozky.sk.Tieto topánočky kúpite v Nožičkovo

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Sobota 10. októbra 2020

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú vhodné aj na mierne plutvičky. Okolo tvaru špičky prebehlo viacero diskusií. V reáli je tvar špičky lepší ako sa zdá na fotkách, pretože podrážka na fotkách skresľuje. Posúdenie tvaru nestačí urobiť na základe tvaru podrážky zvonku, ale na základe tvaru vnútorného priestoru, napr. pomocou testu plastelínou.

Vnútorné rozmery veľkosti 30190x72mm. Pretože podrážka šírku nelimituje, do šírky sa ešte prispôsobia v závislosti od obvodu prstových kĺbov. Vnútorné rozmery sedia s tabuľkou Nožičkova.

D.D. step 063 sú vhodné na užšie až normálne široké nôžky, nižší až  vyšší priehlavok, dajú sa utiahnuť aj na užšie členky. Sedia krásne na nohy s dominantným palcom aj najdlhším druhým prstom, ktoré majú prudký sklon prstov od palca k malíčku, tzv. striešku. Na tento typ nôh sedí málo barefoot topánok. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Nižšie na fotkách je dieťa s rozmermi nôh 179x67mm, členok užšípriehlavok nižší, päty užšie. Postavenie na stielku slúži len pre predstavu.

Značka D.D. step výrazne napreduje a je veľmi obľúbená. Máte s ňou skúsenosti? Videli ste aj dievčenskú verziu týchto topánočiek? Podeľte sa do komentárov.

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

Wildling doprava zdarma s kódom SLOVAKIA2020

FREET zľava 15% s kódom NOZKY15

PEERKO

zľava 150CZK s kódom STASTNENOZKY150 pre objednávku nad 1500CZK

zľava 250CZK s kódom STASTNENOZKY250 pre objednávku nad 2500CZK

zľava 500CZK s kódom STASTNENOZKY500 pre objednávku nad 5000CZK

Zľavy platia do 31.10.2020, platia aj pre menu EUR (na vrchu e-shopu prepnite CZK na EUR), zľava sa následne prepočíta na eurá

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

bundgaard-walker-mid-lace

Bundgaard Walker Mid Lace, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až normálny členky: úzke až normálne Pozrite sa na ďalšiu zimnú novinku z dielne kvalitnej značky Bundgaard! Model Walker

bundgaard-walker-pull

Bundgaard Walker Pull Tex, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až normálne Na túto novinku som sa veľmi tešila pretože snehule na trhu barefoot obuvi

vivobarefoot-tracker-fg

Vivobarefoot Tracker FG

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nízky až vyšší členky: úzke až širšie Turistcké topánky sú v barefoot svete celkom špecifická kategória, je ich celkovo na