Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

D.D.step 063 – nová verzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

S koncom letných prádznin sa objavili na trhu novinky od D.D.step, medzi ktorými bola aj rada 063. Táto rada už je dlhšie v predaji, podrobnú recenziu si môžete prečítať tu. Nové modely sa vyrábajú v dvoch farbách. Oproti predošlým verziám majú pár zmien, ktoré si v tejto krátkej recenzii rozoberieme. Za možnosť recenzovať ich chcem poďakovať Nožičkovu.

ddstep-063-nove

Prevedenie

Oproti predošlým modelom z rady 063 sa líšia zvrškom, nové modely sú z hladkej kože. Úpravami prešli aj suché zipsy, ktoré sú textilné. Suchý zips je už našitý po celej dĺžke remienkov, preto sa ľahko zapne a bude dobre držať. Na päte pribudlo kožené uško. Podrážka ostáva nezmenená, sedia rovnako ako predošlé modely.

Ako sedia?

D.D. step 063 sú vhodné na užšie až normálne široké nôžky, nižší až  vyšší priehlavok, dajú sa utiahnuť aj na užšie členky. Sedia krásne na nohy s dominantným palcom aj najdlhším druhým prstom, ktoré majú prudký sklon prstov od palca k malíčku, tzv. striešku. Na tento typ nôh sedí málo barefoot topánok. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Nižšie na fotkách je syn s nohami 165x65mm, členok má užšípriehlavok nižší, päty užšie. Má prudký sklon prstov od palca k malíčku.

Porovnanie s Jonap Slim. Tým, že nemajú podrážku vytiahnutú po obvode topánok, sú v porovnaní s Jonap Slim užšie. Tvar podrážky sa hodnotí kvôli tomu ťažšie, stielky sú podobné, D.D.step majú na strane palca kúsok lepší tvar (na fotke je vrchná stielka z Jonap). Päta je užšia pri D.D.step.


Similar Posts