Barefoot | barefoot dospelí | detské barefoot | Recenzie

TOP 10 štýlových barefoot značiek

Pohodlne a štýlovo? S barefoot topánkami je to možné. Pozrite si top 10 štýlových barefoot značiek pre deti aj dospelých. O týchto 10 značiek je čoraz väčší záujem, spájajú štýl a všetky benefity barefoot obuvi. Poradie je čisto náhodné a výber je subjektívny 😉

1. Wildling

Táto nemecká značka získava srdcia mnohých „bérfuťákov“. Sú ekologické, vegan friendly, ľahké ako pierko, spĺňajú 100% barefoot kritérií. Wildling nájdete v predaji len na wildling.shoes a to v širokej škále dizajnov a tiež veľkostí, od veľ. 18 až do 48. Recenzie na Wildling. S kódom SLOVAKIA je doprava zdarma. Dodanie je bezproblémové a rýchle.

2. Feelgrounds

Ďalšia obľúbená nemecká značka, ktorá kladie dôraz na ekologickú stránku a dizajn. Na prvý pohľad tieto topánky pôsobia ako klasické. Sú obľúbené aj medzi vegánmi. Poskytnú nohám priestor na prácu a pohodlie. Recenzie na Feelgrounds. Nájdete ich v predaji len na feelgrounds.com od veľkosti 35 do 49. Dávam do pozornosti aj sekciu „SALE“, kde bývajú zaujímavé zľavy. Dodanie je bezproblémové a rýchle. Pripravujú nové modely, preto sledujte ich stránku a neunikne vám predpredaj.

3. Be Lenka

Slovenské barefoot topánky z dielne značky Be Lenka nachádzajú množstvo spokojných majiteľov. V ponuke nájdete viacero štýlov a modelov, od zimných až po letné topánky a pripravujú aj krásne novinky. Recenzie na Be Lenka. V ponuke na belenka.sk detské aj dospelácke modely, v škále od veľkosti 25 do 47.

4. Angles Fashion

Hľadáte modely na bežné nosenie, balerínky alebo také, ktoré spĺňajú dress code? Určite teda neprehliadnite českú značku Angles Fashion. V ich ponuke anglesfashion.cz nájdete napríklad sandále, balerínky v dvoch verziách šírok, celoročné aj zimné modely pre dámy aj pánov, od veľkosti 35 do 49. Recenzie na Angles Fashion.

5. Vivobarefoot

Túto značku vnímam na trhu už niekoľko rokov, okrem štýlových barefoot topánok nezabúdajú na osvetu bosej chôdze. Ponúkajú športové aj elegantnejšie modely, pre deti aj pre dospelých. Napríklad model Primus Trail je priekopníkom v kategórii turistických detských topánok. Recenzie na Vivobarefoot.

6. Affenzahn

Nemecká značka, ktorá kladie dôraz na kvalitu, prepracovanie a detaily. Ich „zvieratkovské“ topánky si veľmi rýchlo získajú detskú priazeň. V ponuke nájdete sandále, tenisky, celoročné a zimné detské topánky a tiež aj obľúbené ruksačiky pre deti. Recenzie na Affenzahn.

7. Shapen

Slovenská značka, ktorá poteší so svojimi elegantnejšími modelmi najmä dámy. V ponuke sú veľkosti od 36 do 43. Portfólio rozširujú postupne aj o detské modely a v ich ponuke nájdete aj kabelky či doplnky.. Recenzie na Shapen.

8. Mukishoes

Značka z Portugalska, ktorá ponúka modely pre dospelých aj pre deti, vo veľkostnej škále od 24 do 48. Ak vás zaujíma pôvod materiálov a uprednostňujete „eko“ topánky, určite túto značku neprehliadnite. Recenzie na Mukishoes.

9. bLifestyle

Kvalitné prepracované topánky pre deti aj dospelých. Táto značka na trhu nie je dlho, no rýchlo si získala svojich priaznivcov. Aj moje deti ich nosia a môžem potvrdiť kvalitu topánok a odolnosť. V ponuke sú zatiaľ tenisky, celoročné topánky, sandále a zimné modely. Recenzie na bLifestyle.

10. Froddo

Zoznam uzatváram touto známou chorvátskou značkou, ktorá je na trhu viac rokov. Majú niekoľko rádalternatívy aj barefoot modely pre deti aj dospelých. Každú sezónu svoju ponuku rozširujú o novinky. Okrem príjemného dizajnu sú samozrejme odolné a kvalitné. Recenzie na Froddo.

Trh barefoot obuvi sa neustále rozrastá a topánky pôsobia aj esteticky príjemne. Ponúkajú tak pohodlie a štýl v jednom 🙂 Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte ho ďalej 😉


Similar Posts