Barefoot | barefoot papuče | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Barefoot sandále Ef, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až širšie

Barefoot sandále Ef sú určené do exteriéru, ale aj ako prezuvky do interiéru. Testovať som ich mohla vo veľkosti 29 vďaka spolupráci s Botatex. Ef sandále nájdete v e-shope topanky-detske.sk aj v ďalších prevedeniach.

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je kožený, na výber je viacero farieb – dievčenské, chlapčenské aj univerzálne. Zvršok je k podrážke lepený a prešitý. Sandále sa zapínajú na suchý zips. Pozrite si tiež video.

Zvršok je podšitý textíliou a stielka je z brúsenej kože. Predná časť sandálok je vcelku nízka, preto na palce smerujúce dohora odporúčam vyskúšať, či nebudú sandále zhora tlačiť.

Po obvode sú sandálky polstrované a mäkké. Päta nie je tvrdá a pevná, čo je pre sandálky/papučky ideálne. Pevná päta bráni prirodzenému pohybu, vedie k sedu do písmena W, vytáčaniu špičiek do vonkajšej strany počas kľaku, sedu.

Podrážka a ohybnosť

3mm podrážka má vzorku, je ohybná už od nova a nosením ešte zmäkne. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky sedí najmä nohám s mierne dlhším druhým prstom. 

Ako sandále Ef sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 29  182x75mm. Sandále Ef sedia na normálne široké a širšie nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok. Sedia aj na užšie členky.  Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách je tester s nižšími priehlavkami a užšími členkami. Sandálky pekne sedia na priehlavku aj okolo členku. Na šírku sú testerovi trochu veľké, nemá dostatočne širokú nôžku. Takisto má prudší sklon prstov od palca k malíčku, čo nie je úplne ideálny tvar na tieto sandálky.

Sandálky Ef sú ideálnou voľbou na letné mesiace alebo ako prezuvky. Sú vzdušné, po obvode majú polstrovanie a sedia aj na užšie členky.


Similar Posts