Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Koel Lady Imperial, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: užšie až normálne

Koel Lady Imperial sú štýlové topánky z merino vlny. Vlna je výborný materiál s termoregulačnými vlastnosťami a odolnosťou voči vode. V recenzii vám bližšie predstavím ružovú farbu vo veľkosti 38. Mám ich z nozickovo.sk kde nájdete aj iné modely značky Koel.

Prevedenie

Zvršok je z merino vlny. Vlna sa vyznačuje termoregulačnými vlastnosťami, je prirodzene odolná voči vode. Tento model je štýlový a prepracovaný do detailov, pozrite si tiež video.

Vnútro je tiež vlnené, takisto aj stielky. Koel sa zapínajú pomocou zipsov, prispôsobiť si ich môžete aj šnúrkami.

Päta je čiastočne spevnená, miera spevnenia je zachytená aj vo videu.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka so vzorkou je po obvode vytiahnutá vyššie a je navyše aj prešitá. Ohybnosť je výborná už od nova, je zachytená vo videu. 

Tvar špičky je vhodný pre dominantné (najdlhšie) palce, tiež na nohy s druhým prstom dlhším ako palec.

Ako Koel Lady Imperial sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38  247×90-94mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Čo sa týka šírky, tento parameter je prispôsobivý, v závislosti od obvodu prstových kĺbov. Tento model sedí na užšie až normálne široké nohy, na nižší až normálny priehlavok a na užšie až normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne priehlavky, užšie členky. Na šírku mi tento model pochopiteľne nesedí. Celkovo sa dajú pekne prispôsobiť šnúrkami a potom stačí používať zips. Vďaka tomu sa topánky pekne prispôsobia na rôzne typy (objemy) členkov, priehlavkov.


Similar Posts