Detská obuv | Ostatné recenzie

Baby Bare Top Stitch vs. Summer Perforation, porovnanie

 

Toto porovnanie sa týka chlapčenských letných modelov Top Stitch (modré) a Summer Perforation (zelené) z dielne Baby Bare Shoes. Porovnávané sú vo veľkosti 23. Prehľad všetkých capačkových modelov Baby Bare Shoes nájdete v tomto článku.

 

Sandálky sa líšia prevedením, resp. veľkosťou a počtom otvorov. Chlapčenské Summer Perforation majú otvory väčšie ako Top Stitch a dievčenské majú okrem toho aj viac dierok ako Top Stitch, porovnanie nájdete aj tu.

baby-bare-porovnanie-modelov-otvory

Vnútorná dĺžka oboch modelov je rovnaká – 148mm. 

baby-bare-porovnanie-modelov-summer-vnutorna-dlzka baby-bare-porovnanie-modelov-top-stitch-vnutorna-dlzka

Čo sa týka vnútornej šírky, tak Summer Perforation sú o 3-4mm širšie. Model Summer Perforation má teda vnútorný rozmer 148x66mm a Top Stitch má 148x63mm.

baby-bare-porovnanie-modelov-top-stitch-vnutorna-sirka

Aj šírka platne podrážky je rozdielna, Summer Perforation (vľavo) má šírku 75mm a Top Stitch (vpravo) 72mm.

baby-bare-porovnanie-modelov-sirka-platnebaby-bare-porovnanie-modelov-sirka-platne

Výrobca udáva odlišné rozmery. Vnútorné dĺžky uvedené v tabuľke výrobcu pri modeli Summer Perforation sedia takmer presne aj pre model Top Stitch a Front Perforation. Reálne vnútorné šírky pre všetky modely sú menšie ako udáva výrobca.

Model Summer Perforation je tiež trochu voľnejší na priehlavku a nad prstami. Okolo členku sa dajú utiahnuť rovnako. Dieťa na fotkách má nohy s rozmermi 138x60mm.

baby-bare-porovnanie-modelov-zvrsok baby-bare-porovnanie-modelov-summer-perforation baby-bare-porovnanie-modelov-top-stitchbaby-bare-porovnanie-modelov-vyplnenebaby-bare-porovnanie-modelov-zvršok

 

Similar Posts