Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Baby Bare Top Stitch vs. Summer Perforation, porovnanie

Toto porovnanie sa týka chlapčenských letných modelov Baby Bare Top Stitch (modré) a Summer Perforation (zelené). Porovnávané sú vo veľkosti 23. Prehľad všetkých capačkových modelov Baby Bare Shoes nájdete v tomto článku.

Sandálky sa líšia prevedením, resp. veľkosťou a počtom otvorov. Chlapčenské Summer Perforation majú otvory väčšie ako Top Stitch a dievčenské majú okrem toho aj viac dierok ako Top Stitch, porovnanie nájdete aj tu.

Vnútorná dĺžka oboch modelov  je rovnaká – 148mm pre veľkosť 23. Čo sa týka vnútornej šírky, tak Summer Perforation sú o 3-4mm širšie. Model Summer Perforation má teda vnútorný rozmer 148x66mm a Top Stitch má 148x63mm. Aj šírka platne podrážky je rozdielna, Summer Perforation (vľavo) má šírku 75mm a Top Stitch (vpravo) 72mm.

Výrobca udáva odlišné rozmery. Vnútorné dĺžky uvedené v tabuľke výrobcu pri modeli Summer Perforation sedia takmer presne aj pre model Top Stitch a Front Perforation. Reálne vnútorné šírky pre všetky modely sú menšie ako udáva výrobca.

Model Summer Perforation je tiež trochu voľnejší na priehlavku a nad prstami. Okolo členku sa dajú utiahnuť rovnako. Dieťa na fotkách má nohy s rozmermi 138x60mm.


Similar Posts