detské barefoot | Ostatné recenzie

Sandále Vivobarefoot ABABA, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až normálne

Vivobarefoot Ababa sú sandále z kolekcie Soul of Africa. Topánky z kolekcie Soul of Africa sú vyrábané v Etiópii z miestnych zdrojov a miestnymi zamestnancami. Vyrábajú sa vo veľkostiach 25 až 34, cena je okolo 70eur. Recenzia sa týka veľkosti 30. Za poskytnutie sandál na recenziu ďakujem Nožičkovo, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach.

Prevedenie

Zvršok je z kože Pittards, vnútorná stielka je takisto kožená. Suchý zips je dostatočne dlhý, pekne sa ním dá prispôsobiť utiahnutie remienku. Výrazné oranžové šitie aj celé prevedenie pôsobia kvalitne, pozrite si aj video prevedenia.

Zadná časť – päta je gumená, plne ohybná a zároveň trochu nohu spevní.

Špička (vrátane okrajov) je na konci zdvihnutá jemne dohora, prsty sú akoby v korýtku. Vďaka tomu sú čiastočne chránené pred špinou a drobnými kamienkami.

Podrážka a ohybnosť

Gumená podrážka má hrúbku 4 mm. Po celej ploche je štrukturovaná, vzorka nie je príliš hlboká a teda povrch je možné precítiť. Ohybnosť je výborná už od nova do všetkých smerov. Pozrite si aj video ohybnosti. Tvar špičky nie je vhodný na dominantné (najdlhšie) palce. Sandále sedia dobre na nohy s druhým prstom rovnakým alebo dlhším ako palec.

Ako Vivobarefoot Ababa sedia?

Vnútorná dĺžka meraná k palcu je 193mm, k druhému prstu 196mm. Vnútorná šírka bez roztiahnutia zvršku je 75mm. Sandále Ababa sedia na užšie až normálne široké nôžky, nízky a normálne vysoký priehlavok, úzke a normálne široké členky a päty. Ak si nie ste istí výberom vhodných topánok, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Dieťa na fotkách má nízky priehlavok, úzky členok aj päty, na dĺžku sú ešte trochu veľké.


Similar Posts