Be Lenka Flexi, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie, niekedy aj užšie
  • priehlavok: nízky až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Sandále Be Lenka Flexi sú spolu s modelom Grace a Promenade novinkami tohto leta 🙂 Vyrábajú sa v piatich farebných kombináciách, od veľkosti 36 do 43. Cena sandál je 75eur. Recenzia sa týka veľkosti 38 vo farbe Pink.

Sandále majú mierne elastický pásik vedený od palca až k členku. Sú vhodné k športovému outfitu, ale aj k šatám. Hmotnosť jednej sandály vo veľ. 38 je 121g. Sandále sa regulujú na viacerých miestach, majú jeden pásik od palca až k členku a druhý remienok vzadu okolo Achillovky. Pozrite si aj video prevedenia.

Chystám pre vás recenziu na poslednú novinku tohtoročných letných sandál od Be Lenka, model Flexi ☀️Kúpite vo viacerých farbách 👇https://bit.ly/be-lenka-flexi

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Štvrtok 16. júla 2020

Pásik vytvára písmeno „Z“. Na strane malíčka je očko, cez ktoré je pásik prevlečený a ľahko tak sandále prispôsobíte svojej nohe. Ďalšie očko je pri členku, kde pásik znovu prispôsobíte a zvyšok pásika sa zapne na suchý zips.

Druhý remienok je za Achillovkou, prispôsobí sa ľahko suchým zipsom. Ak si remienok stiahnete viac, noha sa posunie dopredu, čiže si viete regulovať trochu aj nadmerok.

Stielka je kožená, v zadnej časti je logo. Tento model nie je po obvode prešitý. Ostatné farebné prevedenia sandál Flexi majú čiernu podrážku.

Podrážka má 4mm, spolu so stielkou je hrubá 5-6mm. Je flexibilná, pozrite si aj video ohybnosti.  Drop je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi.

Be Lenka Flexi – video ohybnosti. Vyrábajú sa od veľkosti 36 do 43. Podrážka má 4mm, spolu so stielkou majú 5-6mm. https://bit.ly/be-lenka-flexiCelá recenzia bude už večer na webe 🙂

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Štvrtok 16. júla 2020

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším (dominantným) palcom alebo mierne dlhším druhým prstom. Sedia najmä na nohy s výraznejším sklonom od palca k malíčku, s tzv. strieškou.

Sandále majú vo veľkosti 38 rozmery 249x98mm, pri šírke záleží aj na mieste merania. Údaje sedia s tabuľkou výrobcu pri produkte. Odporúčaný nadmerok je individuálny, rátajte aspoň so 6-7mm nadmerkom do dĺžky. Výber vhodnej veľkosti závisí aj od nastavenia, tvaru nôh a prstov. Ak si nie ste istí vhodnosťou, môžete využiť služby on-line barefoot poradenstva.

Be Lenka Flexi sedia najmä na normálne až širšie nohy, niekedy aj na užšie. Prispôsobia sa na úzke aj širšie členky. Pri normálnom a vyššom priehlavku alebo širších nohách sa môže stať, že suchý zips hlavného pásika nebude úplne prekrytý.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. Tvarovo mi sedia sandále pekne, prsty majú priestor na prácu, aj malíček je voľný. Na fotkách sú aj Promenade Grace . V porovnaní s ostatnými modelmi som pri Flexi mala najmenej pocit, že mi dobre držia na nohe. Ak som pásik stiahla pri malíčku viac, palec mi ťahal do vnútra. Pri voľnejšom nastavení vznikla medzi chodidlom a stielkou väčšia medzera, mám radšej tesnejšie sandále, aby som predišla zakopnutiu o podrážku. S nastavením sa môžete pohrať, mnoho mojich klientiek mi dalo pozitívnu spätnú väzbu a tento problém nemali 🙂

Ak sa vám recenzia páčila, zdieľajte ju ďalej 🙂

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

maxatko

Spoznajte Maxatko

V novom projekte Magazín môžete nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a dozvedieť sa informácie o rôznych novinkách zo  sveta barefoot obúvania. Verím, že sa

beda linda - blueberry

Beda Linda vs. Blueberry, porovnanie

šírka nôh: normálne široké až široké priehlavok: nižší až vyšší členky: užšie až širšie Značka Beda je obľúbenou voľbou najmä na širšie nôžky. Na trhu pribudlo viacero

Protetika novinky jeseň/zima 2020

Protetika prichádza každú sezónu s novinkami, v tomto článku vám predstavím nové barefoot modely na jeseň a zimu 2020. Tento článok vznikol vďaka spolupráci s