Anatomic Raspberry, recenzia

Anatomic je česká značka, ktorá začala vyrábať aj barefoot papučky. Anatomic Raspberry sa vyrábajú sa vo veľkostiach 24 až 33. Cena je okolo 16eur. Recenzia sa týka veľkosti 29.

anatomic-raspberry

Vrchný materiál je pevná bavlnená látka, na prvý pohľad vyzerajú ako klasické nebarefoot papučky. Dajú sa nosiť aj ako balerínky. Zapínanie na suchý zips drží pevne.

anatomic-priehlavok

Papučky sú ľahké, jedna váži 75g. Majú spevnenú pätu, ktorá bráni dieťatku v prirodzenom sedení, kľačaní či iných bežných pohyboch pretože sa zarezáva do nohy. Časom však trochu zmäkne.

anatomic-opatok

Stielky sú tenké, vyberateľné. Sú kožené, zospodu podlepené stielkou z akktívneho uhlia.

anatomic-stielka

Podrážky sú tenké 3mm, protišmykové. Ohybnosť je horšia v porovnaní s Pathik alebo Beda papučkami, hlavne po krajoch je podrážka tuhšia. Podľa výrobcu však časom mierne zmäkne. Najnovšie modely sú už mäkšie v oblasti päty a podrážka je ohybnejšia.

ohybnosť Anatomic papučiek

anatomic-ohybnost

ohybnosť Pathik papučiek

pathik-ohybnost

Vnútorné rozmery veľkosti 28 sú 182x68mm, veľkosti 29 189x69mm. Boli zisťované pomocou Meradla Plus 12 a digitálneho meradla Clevermess. Rozmery stielok sú menšie, pri veľkosti 28 majú 18x67mm a pri veľkosti 29 majú 184x68mm.

Papučky sú vhodné na nôžky plutvičky, budú sedieť na normálny a vyšší priehlavok, normálny a hrubší členok. Dcéra (na fotkách) má úzky členok aj pätu, nízky priehlavok a nohy 17,7×6,9cm. Dcére sedela najlepšie veľkosť 28 s ponožkou, avšak palec bol utláčaný a veľkosť 29 už bola príliš veľká okolo členku a v oblasti nad prstami. Najnovšie modely sú už upravené a sedia na úzke členky a päty.

anatomic-tvar-spicky

anatomic-clenok

anatomic-priehlavok

anatomic-papuce

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

beda-mauro

Beda Mauro, recenzia

šírka nôh: normálne a široké priehlavok: normálny a vysoký členky: užšie až širšie V tejto kratšej recenzii sa pozrieme na známu českú značku Beda, model Mauro. Ide

turisticke-decathlon

Turistické topánky z Decathlonu

Včera som bola testovať moje turistické topánky z Decathlonu, ktoré budem využívať na náročnejšie túry. Na menej náročné túry nosím barefoot tenisky Merrell. Na tieto

groundies-amsterdam

Groundies Amsterdam, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až širšie Na webe chýbajú recenzie pánskych topánok vo väčších číslach, preto to idem aspoň